Doktor aglayarak bu resmi paylasti

Doktor aglayarak bu resmi paylasti

Doktor aglayarak bu resmi paylasti;

“Hayatimin en üzücü günü bugün. Bir doktor olarak pek çok kadinin dogumuna girdim. Ne zaman dogum odasina girsem, bütün annelere yardim etmesi için Tanri’ya dua ediyorum. Bir kadinin sadece bebegini 9 ay tasimasi degil, dogurmasinin da imkansiz bir sanci verdigini, ne kadar zor oldugunu biliyorum.

Bugün yüreklerimiz burkuldu, bir anneyi kaybettik. Tanri’ya kizdim ve sorguladim, bir kadina neden bu acilari çektirdigini, Tanri’inin iyiligi ve güzelligine ragmen bunu neden yaptigini anlayamadigimi söyledim ona.

Bu kadin tam 14 yildir çocuk yapmaya çalisiyordu. Bilimin her türlü imkanini kullandik, ilaç ve her türlü tedaviyi denedik. Ve nihayet, Tanri’nin da istegi ile hamile kaldi, fakat ayni zamanda rahminde bir tümör de büyüyordu.

Hamilelik sürecinde tümör yavas yavas eriyerek kayboldu, hersey iyiye gidiyordu. Dogum sirasinda baba da dogum odasindaydi. Dogum 7 saat sürdü, ve nihayet sezeryan yapmaya karar verdik. Dogum sonrasi anne bebegini kucagina aldi, gülümsedi, ve hemen ardindan gözlerini yumdu, hayatini kaybetti.

Bir anne öldü, ve bir bebek dogdu, baba perisan oldu. Böylesine mutlu bir gün neden bir kabusa, bir trajediye dönüstü? Bir hayat karsiliginda bir baskasini kazanmistim, bu nasil bir bedeldi…

Lütfen kadinlara saygi gösterin, bir bebegi dünyaya getirmek için hayatlarini riske atiyorlar. Dokuz ay sonra bebek dünyaya gelirken saatlerce katlandiklari aciya, dogum sonrasi da, çocugu büyütürken geçirilen uykusuz gecelere, bu inanilmaz büyük fedakarliga saygi duyun.

Annenize karsi saygisizlik etmiyor ve onu hos tutuyorsaniz ne mutlu size, ve su anda gidin ona sikica sarilin, kadinlara ve ona ne kadar derin bir sevgi, ve daha önemlisi saygi duydugunuzu gösterin.”

Kaynak: Meddy Bear

29 Nisan 2019 - 06:58

admin

1.750 views

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende sohbetkalbim.net Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi sohbetkalbim.net

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli